Czy zmiękczacz pozwala na regulację stopnia zmiękczenia wody?

PytaniaCzy zmiękczacz pozwala na regulację stopnia zmiękczenia wody?
Arek zapytał 1 rok temu
buzz video du moment odpowiedział 4 miesiące temu

Facebook aussi permet de diffuser ce type de vidéos. https://medium.com/@socialbuzzfr13

check out the post right here odpowiedział 2 miesiące temu

I simply want to say I’m new to blogs and truly savored your website. Likely I’m going to bookmark your website . You certainly come with good article content. Thank you for sharing your website page.

navigate to these guys odpowiedział 2 miesiące temu

I simply want to mention I am just newbie to weblog and definitely savored this web-site. More than likely I’m likely to bookmark your website . You surely come with exceptional well written articles. Thanks for sharing your blog.

1 odpowiedzi
Łukasz Tabin Personel odpowiedział 1 rok temu

Tak. Każdy solidny zmiękczacz wody umożliwia ustawienie stopnia zmiękczenia wody wyjściowej. Zazwyczaj odbywa się to mechanicznie poprzez specjalną śrubę na tzw. by-passie, czyli zaworze zwrotnym, lub na głowicy sterującej. Mieszacz wody surowej ze zmiękczoną pozwala nam ustawić optymalną wartość zmiękczenia, dostoswaną do materiałów, z jakich jest wykonana instalacja wodna w domu lub po prostu do naszych oczekiwań. Instalacje wodne wykonane z miedzi i stali wymagają wody na poziomie 5 °dH. Z kolei ustawowa norma nakazuje zachowanie twardości wody na pozjomie min. 3°dH. W praktyce jednak większość osób oczekuje w swoich kranach wody zmiękczonej całkowicie.